У Черкаських опозиціонерів розлад психіки

Саме до такого висновку можна дійти, аналізуючи їхні подекуди безглузді та непідтверджені ані фактами ані здоровим глуздом заяви. Дуже шкода що така шанована опозиційна партія як ВО «Батьківщина» та її лідери замість дійсно активної опозиційної роботи вдаються до заповнення інформаційного простору відвертим спамом.

Так нещодавно одному з лідерів опозиції на Черкащині Максиму Полякову привиділася тисяча "тітушків". Очевидно голова ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко не хоче відставати від свого колеги по опозиційному цеху і конкурента за місце голови обласної організації і поширив інформацію в такому ж дусі.

За інформацією опозиціонера силовикам дано вказівку до повної боєготовності.

- Друзі щойно отримав інформацію з надійних джерел, прошу розповсюдити: всі спецпідрозділи які на території Черкаської області, приведені до готовності. Заправлено повні баки автомобілів, люди відкликані з відпусток, - інформує Бондаренко. 

За словами його словами інформація стосується «Грифону», «Беркуту», МНС, ДАІ та МВС.

Ми перевірили дану інформацію по власним джерелам і виявилося, що ніякої повної бойової готовності немає, всі працюють у звичному режимі. Очевидно таким чином опозиціонер вирішив нагадати суспільству про своє існування. Оскільки жодних потреб для підтягування нових сил на затухаючий Євромайдан, з яким не знають що робити три опозиційні богатирі, немає

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини