У Черкасах за допомогою кіно будуть надихати до життя

У Черкасах стартує кінопроект - фестиваль надихаючого кіно, який покликаний створити життєстверджуючу атмосферу серед людей, яка особливо необхідна в період потужних суспільних потрясінь.

Кіно після якого хочеться жити, можна буде побачити по вихідним: 1 та 2, 22 та 23, 29 та 30 листопада у к/т «САЛЮТ», Хрещатик 170.Про це інформують організатори.

«Щастя можна найти навіть у темний час, якщо не забувати звертатись до світла... Аж цілий рік постійної емоційної напруги, потрясінь і виснаженості - починаючи від Майдану, потім Крим, Схід України... Принципове завдання Кіноатмосфери, зробити «глибокий вдих свіжого повітря» містянам та продовжувати жити!» - розповідає Олег Саух, автор проекту.

Навколо Кіноатмосфери об’єдналися кращі у своєму професійному напрямку партнери: Багатозальні кінтеатри «Мультиплекс», «Меджик дизайн», «Будинок Торгівлі», «Велика кишеня», OS.CONSEPT grup., VSTeam Creative Group.

"Як пересічна людина, я здивований тим, що в Черкасах можуть бути цікаві та масштабні культурні проекти. Як спеціаліст затверджу: Кіноатмосфера - абсолютно унікальне явище, оскільки втілела в собі найкращий кінематографічний доробок світу останніх десятиліть. Тому від імені працівників та прихильників кінотеатрів Мультиплекс, запрошую на фестиваль надихаючого кіно за порцією натхнення!" - каже Констянтин Чернецький, директор к-т Мультиплекс.
 

Останні новини