У Черкасах вже за десять днів унікальний міжнародний фестиваль короткометражок

20 грудня, в суботу о 17.00 в Будинку культури ім. І. Кулика (вул. Благовісна 170) відбудеться показ міжнародного фестивалю “Le Jour Le Plus Court” .

Це щорічний фестиваль французького короткометражного кіно, який проходить в найкоротші дні в році. У 2014 році Міжнародна організація "CinemaHall" дає можливість черкащанам, а також жителям 15 міст 5 країн світу насолодитися чудовими французькими короткометражками!

У програмі показу наступні фільми:

● “Квартет” (Quatuor) - Нишком піаніст приносить свою коханку з вікна своєї вітальні. Ризикована справа, бо дружина перебуває в сусідній кімнаті…


● “Шторм у спальні” (Tempete dans une chambre a coucher) - У Сьюзан і Клівленда є все, щоб бути щасливим. Все… крім повноцінного сексуального життя. У відчаї, вони вирішують відправитися в пустелю, сподіваючись розпалити полум'я любові.
● “Містер Ілюмінатор” (Mr. Hublot) - Повний тиків, маній, наляканий зовнішнім світом, пан Ілюмінатор ненавидить зміни. Прибуття робота собаки змінить його світ і звички.
● “Ми” (Us) - У первозданній обстановці люди безцільно бродять. Це продовжується до тих пір, поки з неба не падає ...
● “Сінтик” (Sientje) - Маленька дівчинка злиться після сварки з батьками, але що вона може зробити, щоб заспокоїтися?
● “Дуже хороший” (Au poil) - Розлучившись зі своєю подругою, Пітер вирішує замінити її золотою рибкою. Та у зоомагазині він опиняється віч-на-віч з дивним лисим хом'яком.
● “Пісня” (El Canto) - З чоловіком жінка змушена мовчати вічно. Але пісня природи допомагає їй знайти свій голос і надію на інше життя.


● “Сутінки” (The Gloaming) - Том створює світ, який перевершує і поглинає себе. Світ людей і його еволюція прискорюються…
● “Атака гігантських монстрів-мозкососів” (L'Attaque du monstre geant suceur de cerveaux) - У світі музики і кольору з'являється чудовисько зі старого чорно-білого голлівудського фільму. Чудовисько нападає на жителів маленького містечка, перетворюючи їх на зомбі! Молода пара повинна допомогти вченому знищити монстра і врятувати світ…
● “День Слави” (Le Jour de gloire) - У ніч перед атакою, солдат був відрізаний в нижній частині печери. Зовні гуркоче війна, трясучи землю, і людина готується до неминучого...
● “Країна повітряних куль” (Balloonland) - В хмарах існує прекрасний і барвистий світ, мешканці якого - повітряні кулі. Їм доведеться об'єднатися у війні проти їх найстрашнішого ворога - людини-шпильки.
● “Атака королівських крабів” (King Crab Attack) - Трувіль-сюр-Мер, Нижня Нормандія. Невеликий приморський курорт без пригод. Берегова охорона стає свідком дивного явища. Просто збіг? А якщо це лише початок апокаліпсису?

За умови оплати після 1 грудня - 35 грн.
За умови оплати на місці в день показу - 45 грн.

Кількість місць обмежена, реєстрація за цим посиланням
 

Останні новини