Користувацький вхід

У Черкасах встановили 80 майданчиків для негабариту

80 майданчиків з 211 вже з металевими контейнерами для негабаритного сміття. До весни надавач послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів планує виготовити та встановити аналогічні на решті майданчиків.

Про це інформують в групі компаній "Нова якість". 

Черкащанка Анна зі свом маленьким сином Сашею принесли на майданчик величезний пакет сміття. Кажуть: назбирали під час новорічних свят. 

Мені здається, що це чудова ініціатива, встановлювати такі контейнери, - говорить жінка. - Бо у нас біля майданчика для твердих побутових відходів постійно накидана купа негабаритного сміття, зокрема й брудного. І його розносять люди, тварини, або просто вітром по території. А так воно буде принаймні в одному місці.

Аня живе поруч з майданчиком на Хрещатику,130. Свій пакет з негабаритом разом із сином викинула вже у металевий контейнер, який в цей час встановлювали працівники “Управлінської компанії “Нова якість “Благоустрій”.

Водій навантажувача Анатолій Фурман розповідає, що за пів години до їхнього приїзду, працівники компанії зачистили місце від сміття. Та вже коли сюди привезли ставити контейнер, на майданчику з’явилася нова купа.

Трактор із нашими людьми пів години тому як зібрав сміття по цьому маршруту. Поки ми приїхали - тут знову відходи, - говорить Анатолій. - Якщо люди не лінитимуться і складатимуть його в наш металевий бак, то навколо буде чисто. Ми ж частіше будемо чистити його, аніж раз на тиждень.

За словами засновника групи компаній “Нова якість” Андрія Бортника, щодня у місті з’являється по 3 такі контейнери. До кінця зими планують встановити такі на всіх майданчиках.

Ми мали виконати ці роботи, згідно інвестиційної угоди до договору, протягом трьох років на 144 майданчиках, які були затверджені спочатку. Але ставимо завдання закрити потребу в контейнерах до кінця зими, аби вже з настанням весни та комфортних погодних умов провести благоустрій майданчиків, - говорить Андрій Бортник.

Окрім того це дозволить максимально механізувати процес, аби в майбутньому збільшити частоту прибирання майданчиків та знизити вартість послуги.

Нагадаємо, Андрій Бортник повідомляв на одному із засідань сесії міської ради, що їхнє підприємство готове взяти участь у конкурсі на поводження з побутовими відходами, зокрема й твердими. За його словами, нинішній тариф на вивезення ТПВ завищений і “Нова якість “Благоустрій” готова вивозити усі типи відходів за ту ж суму, яку черкащани нині платять лише за ТПВ. Так, для мешканців багатоповерхівок тариф складає понад 24 гривні, а для приватного сектору - більше 31 грн. з особи.
 

Loading...