Користувацький вхід

У Черкасах відбудуться громадські слухання щодо оптимізації медичних закладів області

У понеділок, 8 липня, о 12.00 у сесійній залі Черкаської міської ради (каб. 206) відбудуться громадські слухання щодо оптимізації мережі закладів охорони здоров’я Черкаської області.

Ініціювали проведення заходу народні депутати фракції "УДАР Віталія Кличка" Ірина Геращенко та Марія Іонова, а також народний депутат від «ВО«Батьківщина» Микола Томенко.

Під час громадських слухань планується експертне обговорення процесу реорганізації лікарень міста Черкаси, Золотоніського, Шполянського, Лисянського, Смілянського, Кам`янського району в Черкаській області, очікувані результати від такого реформування мережі закладів охорони здоров`я та шляхи і способи надання кваліфікованої медичної допомоги для населення цих районів.

До участі запрошені народні депутати України, голови та депутати місцевих рад, головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівники профільних комісій, департаментів та управлінь Черкаської міської та обласної рад, експерти, представники ЗМІ та громадськості.

Нагадаємо, 25 червня Ірина Геращенко надіслала звернення до обласної ради з пропозицією провести громадські слухання з приводу реформування лікувальних закладів Черкащини.

 

Loading...