Користувацький вхід

У Черкасах "тітушки" теж потрапили під роздачу тумаків (Відео)

Вчора в Черкасах відбувався велелюдний мітинг на підтримку майданівців. Спочатку близько 2,5 тис. черкащан зібралися на Театральній площі де мирно помолилися за загиблих та поставили свічки.

Потім мітингувальники рушили до прокуратури. Там пікет розділився, невелика частина людей близько 4-х сотень пішла знову на Театральну площу під проводом голови обласного «УДАРу» Віталія Іляшенка та громадського активіста Віталія Коваля, а потім розійшлася. 

Більша ж частина людей, без політиків залишилася біля будівлі прокуратури. Помітингувавши там близько 30 хвилин, люди неконтрольовано вирішили йти до обласного управління УМВС, щоб спитати за виконання вимог.

Прилеглі вулиці до будівлі УМВС були заповнені спецпідрозділами. Також радикальні настрої підігрівали тітушки на радикально налаштовані провокатори. Дякувати Богу, справжні активісти не піддалися на провокації і біля УМВС не сталося бійні. Вони оголосили про зібрання 20 лютого на Театральній площі о 16.00.

В цей час містом розгулювали групи тітушок. Після завершення мітингу частина ультрас пішла їх виловлювати. Окремі з груп тітушок потрапили під роздачу в центрі міста біля міськвиконкому. Кількох тітушок забрала швидка. Пропонуємо переглянути відео 5-го каналу.
 

В цей же вечір, але біля Маньківки під роздачу потрапили ВВ-ки та тітушки

Останні новини