У Черкасах створено Студентську лігу з футболу

Студентську лігу з футболу заснували сьогодні у Черкасах. Відповідно у місті буде проходити повноцінний чемпіонат з футболу серед студентів.
Сьогодні у стінах Черкаського політехнічного технікуму відбулася зустріч між представниками низки навчальних закладів міста та Головою Федерації футболу Черкас Юрієм Гончаровим. На цій зустрічі було обговорено питання створення Студентської ліги з футболу. Ліга покликана об’єднати між собою більшість вищих навчальних закладів Черкас з метою проведення між ними футбольних чемпіонатів. Ініціатором створення ліги стали Федерація футболу Черкас, Асоціація міні-футболу Черкаської області та Черкаський політехнічний технікум.
Так, свою участь в лізі підтвердили такі заклади: Черкаський політехнічний технікум, Черкаський медичний коледж, Європейський університет (Черкаська філія), Черкаський бізнес-коледж, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, Черкаський державний технологічний університет, Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

studligaDSC06315
Відповідно учасники засідання обговорили питання чемпіонату Черкас з футболу серед студентів. Відтак було визначено, що чемпіонат проходитиме на весні та восени. Змагання проходитимуть за популярною нині схемою 7+1.
"Наше головне завдання - дати молоді грати у футбол. СЬогодні черкаським студентам ніде грати. У вищій лізі чемпіонату області молоді не дають шансів, у першій лізі грають лише футболісти з районів. Студентський чемпіонат дасть можливість їм грати та бути постійно у формі. Весною та восени проходитиме повноцінний чемпіонат з футболу, взимку - перейдемо до залу. Тобто молодь буде задіяна", - зазначає Юрій Гончаров, голова Федерації футболу Черкас, - повідомляє сайт "Черкаський спорт".

Останні новини