Користувацький вхід

У Черкасах син задушив матір яка перенесла інсульт

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства 79-річної жительки м. Черкаси.

Труп жінки було виявлено 12 серпня у власній квартирі.

Не дивлячись на те, що злочин вчинено в умовах неочевидності, завдяки належному процесуальному керівництву досудовим розслідуванням та якісно організованим першочерговим слідчим (розшуковим) діям, з’ясовано, що до смерті жінки причетний її 54-річний син. Останній, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті особистих уявлень про евтаназію, за допомогою подушки умисно задушив матір, яка після перенесеного інсульту була паралізована.

У зв’язку з наявністю достатніх даних, що підтверджують вину зловмисника у вчиненні тяжкого злочину, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх фактичних обставин кримінального правопорушення та вживаються заходи щодо скерування справи до суду в розумні строки. 

Loading...