У Черкасах обговорять ідею створення загальноміського дитячого свята

У Черкасах нарешті може з"явитися загальноміське дитяче свято.

На цю роль претендує унікальне дитяче свято, що відбудеться 25 травня об 11.00 у парку «Перемога» для дітей всього міста. Організатори свята – благодійний фонд «Сила Доброти» - переконані, що підростаюче покоління черкащан заслуговує мати своє свято, не пов’язане із політичними чи комерційними інтересами. 

Такі свята – впевнені організатори – сприятимуть і розвитку у суспільстві моральності та гуманізму. Оскільки унікальною особливістю свята «Кольоровий світ» є не лише масштабність, оригінальний інтерактивний сценарій та охоплення дітей будь-якого віку, але й благодійна складова - місією свята є збір коштів на потреби дітей.

Про те, що саме подарує та чим радуватиме дітей міста свято «Кольоровий світ», що охопить Черкаси за 2 тижні, можна дізнатися під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі, що відбудеться 13 травня (понеділок) об 11-00.

Прес-конференція відбудеться за адресою: бульвар Шевченка, 242/1, оф. 312 (приміщення «Черкасицивільпроекту», 3 поверх). Запрошуються всі зацікавлені представники ЗМІ.
 

Останні новини