У Черкасах на вільному місці "втулили" ще один МАФ

Чергова МАФ з’явилася на спуску Леніна: просто біля сходів унизу, днями раптово «виріс» фундамент і каркас кіоску - саме там, де, за міським планом озеленення, мав з’явитись зелений куточок із яскравих квітів та декоративних чагарників.

Так мало бути фото. 

- Це місце мало стати однією із зелених «родзинок» Черкас, для його озеленення було розроблено спеціальний проект, - констатував депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко. – Як депутат, що опікується цим округом, я вже подав запит – аби з’ясувати, яким чином було видано дозвіл розташувати МАФ на місці, запланованому під озеленення. Мене обурює перспектива перетворення одного із найбільш «перехожих» місць Черкас, що могло стати яскравим оригінальним куточком міської природи, у антураж чергових «ларьків».

Так є зараз фото.

Схоже на те, що в місті ділять рештки "вільних" ділянок які залишилися після Одарича. Нагадуємо, що декілька днів тому каркас МАФ з"явився і в парку 50-річчя на зупинці "Сільгосптехніка". У появі торгового павільйону на території парку пообіцяв розібратися директор КП Дирекція парків Олександр Радуцький.

Підготував: Олександр Безпрозванний 
 

Останні новини