Турка, який збив біля драмтеатру дівчину, що згодом померла, амністували

Громадянина Туреччини Шімшека Джема амністовано за смертельне ДТП п'ятирічної давності, яке він скоїв у середмісті Черкас та намагався втекти, тоді загинула дівчина.

Відповідний вирок виніс Соснівський суд. 

ДТП сталося ще в грудні 2015 року, обвинувачений рухаючись на автомобілі “Крайслер” бульваром Шевченка в напрямку вул. Смілянської, поблизу площі біля драмтеатру не впорався з кермуванням та скоїв наїзд на двох пішоходів. Дівчина в результаті отриманих травм померла. Сам обвинувачений намагався втекти з місця ДТП на спущених колесах, але був затриманий. 

Обвинуваченому інкримінувли ч. 2 ст. 286 ККУ (порушення ПДР, що спричинило смерть потерпілого). 

Згідно обвинувального акту, обвинувачений рухався з перевищенням допустимої швидкості — 80 км/год. В цей час невстановлений у ході досудового розслідування пішохід перебігав дорогу, обвинувачений не відреагував на різку зміну дорожньої обстановки, не впорався з кермуванням та здійснив виїзд на тротуар. 

Обвинувачений вину визнав, щиро розкаявся та показав що на дорогу вибігла невстановлена особа і з метою уникнення зіткнення скерував автомобіль в бік тротуару.

В судовому засіданні сторона захисту заявила клопотання про застосування до обвинуваченого амністії, звільнивши його від відбування покарання, оскільки він має на утриманні неповнолітнього сина. 

Суд визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі, без позбавлення права керування транспортними засобами і відразу ж амністував обвинуваченого звільнивши від відбуття покарання. 

Також суд частково, у розмірі 500 тис. грн., задовольнив цивільний позов потерпілої сторони про відшкодування морального збитку.
 

Останні новини