Тулуб запевнив журналістів що не воює з Одаричем

Спілкуючись з журналістами губернатор зазначив, що представляти сьогоднішню ситуацію в міській раді як особистий конфлікт не варто, адже нещодавні дії депутатів міськради віддзеркалюють позицію громади Черкасс.

- Спроба підвести позицію 34 депутатів із різних політичних фракцій під якусь одноосібну вказівку - свідчення елементарного небажання визнавати справжню причину того, що відбувається. Реальна причина – різне бачення розвитку міста. Депутати втомилися чути від міського голови лише обіцянки. А від своїх виборців з року в рік одні і ті ж запитання.

 Люди запитують, де поділися кошти на дороги, чому сьогодні руйнується асфальт, який мав простояти 15 років, чому немає нових тролейбусів? І це при тому, що у міста був небачений до тепер бюджет розвитку, якого б вистачило на кілька сільських регіонів, - висловив свою позицію Сергій Борисович.

Губернатор не побачив прагнення в Одарича виправляти свої помилки.

 - І навіть зараз - замість того щоб переглянути свою політику, і почати працювати для черкащан, вони продовжують обіцяти золоті гори, приховувати свої поразки, та списувати свої прорахунки на кого завгодно – на опозицію, на Партію регіонів. Пробачте, а що ж ви робили останні шість років?

Висновок один: події в міській раді абсолютно закономірні, і в даному випадку думка більшості депутатів уособлює думку більшості черкащан, - зазначив очільник області.
 

Останні новини