Тулуб захистив черкаську "попелюшку" яка вже здобула міжнародне визнання

Губернатор прокоментував критику громадськості щодо призначення на посаду виконуючого обов’язки директора обласної філармонії 23-річної Ольги Сисоєвої. Нагадуємо пані Ольга завдяки такому призначенню стала зіркою українських і навіть міжнародних новин.

Очільник області не побачив нічого поганого у такому призначенні молодої депутатки Черкаської міської ради від партії регіонів.

- Мені прикро, що у цьому сьогодні шукають негатив. Кілька місяців обласна філармонія була без керівника. І за цей час ніхто не прийшов і не запропонував свої послуги, не висловив конкретні ідеї щодо покращень умов роботи колективу. Щоб керувати таким закладом, треба не лише знати, як грати чи співати, а й мати відповідні організаторські здібності.Хочу запитати тих, хто найбільше критикує: а чи багато серед вас бажаючих очолити обласну філармонію і взяти на себе відповідальність за розвиток цього закладу? Але ж, шановні, комусь треба і працювати, - відзначив губернатор.

Очільник області цілком підтримує ідею керівника обласної ради – дати шанс молоді. 

- Я переконаний, що немає нічого поганого у тому, що керівник обласної ради дав шанс молодій людині попрацювати у цьому плані та проявити свої здібності, тимчасово виконуючи ці обов’язки. Проте призначення Ольги Сисоєвої, яка зараз виконує обов’язки директора, ще зовсім не означає, що вона автоматично виграє конкурс і буде призначена директором, - висловив свою думку губернатор.

Нам же залишається чекати на нові серії мильної опери про черкаську «попелюшку».
 

Останні новини