Тулуб розказав як він будує "Нову Черкащину" в Івано-Франківську і після цього області "подружилися"

 

16 квітня в Івано-Франківську підписано Угоду про торгівельно-економічне, науково-технічне, гуманітарне та культурне співробітництво між Черкаською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями та обласними радами.

Сергій Тулуб презентував жителям Прикарпаття досягнення регіону, зокрема, розповів про успішну реалізацію програми «Будуємо нову Черкащину», результати якої можна побачити вже зараз: в області відкриваються нові об’єкти, розвивається сільське господарство, промисловість та інші галузі.

Керівник Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванок зазначив, що такі успіхи черкащан не можуть не радувати, адже від соціально-економічного розвитку кожного окремого регіону залежить успіх цілої держави. «Ми готові переймати досвід всіх ваших добрих справ, тому із задоволенням відвідаємо Черкаську область, радіючи тому, що все це йде у спільну скарбничку розвитку української держави», – підкреслив він.

Також очільник області вручив Михайлу Васильовичу спільну грамоту Черкаської облдержадміністрації та обласної ради та запросив на Черкащину, щоб разом вшанувати пам’ять Тараса Шевченка 22 травня.

Керівництво обох регіонів висловило сподівання, що подальша співпраця об’єднає Чекращину та Івано-Франківщину та сприятиме спільному досягненню ефективних результатів на благо громадян.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx