ТРЦ "Любава" і неконтрольований натовп людей

Сьогодні відбулося відкриття великого торгівельно-розважального комплексу "Любава". 

О 12.30 год. голова ОДА Сергій Тулуб та мер міста Черкас Сергій Одарич урочисто перерізали синю стрічку. Сергій Тулуб привітав всіх присутнііх городян з цією чудовою подією і побажав усім здоров'я, миру та злагоди. Але в натовпі як завжди були невдоволені (особливо бабусі активістки) які викрикували:

- "Забрали трикотажну фабрику! Робочі місця! Краще б пенсії підвищував ніж магазини відкриває!" А молоді люди, що стояли поруч просили їх не провокувати місцеву владу. 

О 13.00 год. організатори планували впускати перших відвідувачів але не так сталось як гадалось. Натовп людей біля торгівельного центру вирішив інакше. Під гаслом "Не зупиняємось! Вперед!" люди вирушили до входу і потужним щитом "Черкаських бабусь" відштовхували охорону і міліціянтів. В 12.45 год. черкащани досягли свого і потрапили в середину. 

В  приміщенні "Любави" виник колапс. Жителі Черкас, які все ж таки потрапили всередину далі першого поверху пройти не змогли. Так як працював один екскалатор і до того ж працівники служби охорони не впускали на підйомник нікого окрім "своїх" людей. Але наших людей не зламати і вони відштовхуючи охоронців все тим же натовпом пробрались на ескалатор, але він зупинився. Та й тут наші люди не розгубились і почали підніматись пішки. Хтось з охорони говорив, що це від перенавантаження він зупинився, люди ж кричали, що це керівництво навмисне відключило підйомник, щоб люди не змогли швидко дістатись другого і третього поверхів. 

Сподобалась реакція охорони ТРЦ "Любава" та міліції, які все ж таки просто відступили, не провокували натовп і люди пішли хто куди. Хто в магазини на першому поверсі, хто на ескалатор і швидкими перебіжками подався вище. 

Хотілося б все підсумувати і сказати, що для наших людей, що не роби але всеодно будеш поганим. Відкрили центр - хороші для працівників центру, бо дали їм робочі місця і для людей, які проживають в цьому районі, бо все "під боком", але бачте погані для бабусь, бо переробили трикотажну фабрику і не підвищили пенсії. Постійно буде хтось чимось невдоволений. І не тому що влада погана, а тому що наші люди навіть на такому відкритті поводять себе наче на якомусь мітингу провокативного характеру. Невже не можна почекати 10 хвилин? Невже не можна бути людяними і не проклинати всіх і вся через те що ти стоїш не в першому ряді і тобі не все видно? Не бігти не зрозуміло куди і навіщо з викриками "Вперед! і топтати все перед собою"?  Люди схаменіться! Будьте людьми! Поважайте один одного! Може тоді у Вас все і налагодиться!

Останні новини