Троянський кінь опозиції (частина 2)

Першу частину матеріалу можна прочитати тут.

Тепер власне декілька слів про Юрія Бутусова, який в миру є головним редактором Цензор.нет та дописувачем авторитетного видання «Зеркало тижня», але не гребує грошовитими підробітками у так званих мінус-групах. Ці групи займаються чорним піаром та чорнушними технологіями на кшталт нашого Черкаського таланту у цих справах Валерія Воротника, але звичайно в більш широких масштабах.

Ще півтора місяці тому видання «Українська кривда» оприлюднила цікавий документ під назвою «Стратегія політичної кампанії Валентини Жуковської». Тоді видання фактично розкрило у своєму матеріалі як будуть робитися вибори в Черкасах, все вийшло так як прогнозувало видання, але піраміду поклали під іншу особу Михайла Поплавського. Поряд з інформацією про піраміду та стратегію кампанії були оприлюднені і прізвища які її робитимуть – серед них як відповідальний за «мінус-групи» є і всіми любимий «опозиційний» редактор «опозиційного» сайту Цензор.нет Юрій Бутусов. Для прикладу скрін із документу.


- Особый интерес вызывает и так называемая «минус–группа» – те, кто будет производить черный пиар на оппонентов Жуковской. Ее возглавляет автор самого честного и демократичного издания «Зеркало Недели» Юрий Бутусов. Бутусов, любит поговорить на ток-шоу о честности украинской журналистики. Но на самом деле он – опытный журналист-чернушник, который готов выполнять любую, самую грязную работу во время кампании. Интересно и то, что Бутусов руководит «пробютовским» «Цензором», а на выборах будет мочить кандидата от «Батькивщины» Николая Булатецкого, - тоді писало видання Українська кривда

Як бачимо Жуковська відмовилася від балотування, але піраміда спрацювала на іншого кандидата, а Юрій Бутусов забезпечив інформаційне прикриття підривної роботи в штабі Булатецького, Максима Полякова. 

В ніч виборів в Черкаси заявився публічний опонент Полякова, нардеп-регіонал Антон Яценко, а насправді партнер названого опозиціонера. Для форми він відвідав ОВК, намагався потрапити на одну з дільниць, яка була вже зачиненою бо йшов підрахунок голосів і його не пустили. Це взагалі епічне відео. Перегляньте. 

Але головне завдання Антона Яценка було не в цьому. Він приїхав проконтролювати до кінця реалізацію схеми тотального підкупу та зустрітися з Максимом Поляковим. В той час коли Булатецький не знаходив собі місця у власному штабі, зробив заяву про фактичне невизнання результатів виборів та відкликав своїх членів комісій і спостерігачів, Поляков був зайнятий більш важливими справами. Близько 2 години ночі він зустрічався з Антоном Яценком та Едуардом Івакіним (права рука Тулуба) в ОДА. Фото автомобіля Полякова біля колишнього готелю Черкаси.

Як Поляков пояснював партійцям він нібито жив у відреставрованому готелі. Однак ми достовірно знаємо, що він проживав всю виборчу кампанію у Миколи Булатецького. Предмет розмови на цій зустрічі нам не відомий, але очевидно, що «опозиціонер» звітувався про виконану роботу по зливу роботи штабу Булатецького. Наскільки нам відомо за такі нелегкі труди він отримав кругленьку суму у твердій американській валюті.

До того ж варто відзначити, що люди які були заведені в комісії від Полякова відмовилися виконати настанову Булатецького і не пішли з дільниць. 

От такі у нас нажаль опозиціонери. Вони є частиною цієї кримінально-олігархічної системи і дуже радо продаються, але не за двісті гривень як це зробили 50 тис. черкащан, а значно дорожче і потім же нам всім розповідають як це погано продавати своє майбутнє. Хоча самі продають наше майбутнє, майбутнє громадянського суспільства заради власного безтурботного життя. Найближчим часом варто чекати підвищення опозиціонера на опозиційній драбині за якісно виконану роботу.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

 


 

Останні новини