Троянський кінь опозиції (частина 1)

Вся країна, опозиція, громадянські інститути проковтнули як неприємну пігулку результати розгромної поразки опозиціонера Миколи Булатецького на 194 окрузі. Не будемо вже чергове розповідати про тотальний підкуп виборців кандидатом Поплавським, не будемо розповідати, що такий результат став наслідком домовленості влади і опозиції – це все можна прочитати в інших матеріалах нашого ресурсу. Наприклад в статті Як опозиція разом з владою зливала 194 округ

Ми вже писали що велику роль у програші опозиційного кандидата зіграли так звані підсадні «уточки», які фактично дестабілізували роботу штабу та зливали оперативну інформацію у штаб конкурента. Звичайно, що це робилося не просто за гроші, а за дуже великі гроші.

Оскільки як Черкащина так і вся країна має знати своїх героїв. Таким от «кротом» який чудово виконав свою роботу є відомий опозиціонер родом з Умані Максим Поляков, який був довіреною особою кандидата Булатецького.

Звичайно його звинувачувати у всьому не можна він просто виконував партійне завдання, а завдання було очевидним – злити Булатецького. Про те, що він був не потрібен в парламенті ні владі ні опозиції ми писали неодноразово. Рішення про призначення Максима Полякова довіреною особою Булатецького було погоджене та прийняте на найвищому партійному рівні. Це лише зайвий раз засвідчує прагнення злити Булатецького на найвищому рівні.

Зайвий раз це засвідчує і не приїзд у день виборів на округ обіцяних 40 депутатів. За нашою інформацією було виготовлено по 40 посвідчень спостерігачів для нардепів на кожен Черкаський округ, але такого серйозного десанту ми не побачили. Очевидно – це було викликано тим, що всі знали результат наперед тому і не було сенсу сюди їхати.

Та все ж повернемося до особи Максима Полякова, красу гри треба доволі високо оцінити. Хоча відверта робота на злиття Миколи Булатецького не викликає подиву якщо подивитися на його не таке далеке політичне минуле. Активна робота на партію регіонів, потім різкий крен в бік опозиції на виборах 2012 р. Свій 200 округ з центром в місті Умань він як єдиний кандидат від опозиції успішно програв Антону Яценку.

Подейкували, що він просто злив округ регіоналу з яким знаходиться у доволі дружніх стосунках, але там була доволі неоднозначна ситуація, оскільки там балотувався і ще один на той час батьківщинівець Павло Костенко. Згодом вже після виборів Максима Полякова супроводжували скандали навколо не розрахунку перед людьми які були задіяні у роботі на виборах.

Молодому новоявленому «опозиціонеру» пророкують велике майбутнє в опозиції, після обєднання Фронту Змін (він виходець саме з цієї політичної сили) і Батьківщини Поляков став членом політради ВО «Батьківщина» на ряду наприклад з нардепом Миколою Томенком. Після такої високої оцінки опозиційної діяльності багато хто заговорив про можливість зайняття ним посади голови обласної організації ВО «Батьківщина». Засвітився він із скандалом і під час Врадіївської ходи. 

Він фактично увійшов в угрупування яке боролося з нинішнім головою «Батьківщини» Анатолієм Бондаренком, який не користується особливою прихильністю Арсенія Яценюка.

Перемога Булатецького для Полякова мала б підвищити власні шанси на зайняття посади голови обласної «Батьківщини». Розуміючи це сам Булатецький фактично довірився Полякову і саме він вів його кампанію, точніше скажемо вів її до провалу.

Перед Поляковим стояло три завдання з якими він доволі успішно впорався: по-перше це дестабілізувати роботу штабу і фактично недопустити реальних дій по руйнуванню піраміди; по-друге – це переконати Булатецького у його «непереможності» та максимально розслабити; по-третє оперативне інформування штабу конкурента.

В той же час таку операцію по нейтралізації кандидата Булатецького потрібно було проводити розумно, щоб не спалитися, бо це фактично загрожувало політичною смертю юного опозиційного дарування. В цьому Максиму допоміг його товариш та інформаційний партнер, головний редактор сайту Цензор.нет Юрій Бутусов. На фото. 

В рамках фактичного злиття роботи штабу було організовано потужний інформаційний супровід діяльності Максима Полякова, як головного погромщика точок скупки голосів. Саме цей ресурс потужно транслював діяльність Полякова як опозиціонера який воює із скупщиками голосів, а іноді розміщував доволі безглузді думки Полякова. Таке інформаційне прикриття забезпечило б йому алібі.

По факту ситуація виглядала наступним чином – Поляков на камери і для журналістів бомбить точки, всі про це пишуть і все. А точки як працювали так і працюють після відїзду опозиціонерів. Сам же Максим Поляков який відповідав за цей блок роботи так і не зміг налагодити цілодобової роботи по ліквідації точок. Не зміг він організувати і входження своїх людей в піраміду. Ми стверджуємо, що це було зроблено свідомо.

Продовження читайте тут.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини