Користувацький вхід

Трьох дільничних затримано за наркоторгівлю

Співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками відділу внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки МВС України затримали трьох дільничних інспекторів одного з райвідділів міліції області.

 Затримані підозрюються у вчиненні ряду тяжких кримінальних правопорушень, зокрема збуту наркотичних засобів та хабарництві.

- Такі ганебні вчинки, на жаль, продовжують мати місце серед наших працівників, – каже очільник обласної міліції Владислав Пустовар. - Найбільше обурює те, що в той час, коли частина наших співробітників пліч-о-пліч з добровольчими батальйонами, ризикуючи власним життям, боронять кордони нашої Батьківщини від зовнішнього ворога, знаходяться ті, які продовжують своїми діями паплюжити звання працівника міліції.

Наразі прокуратурою Черкаської області проводиться розслідування кримінального провадження відкритого за статтями 307 та 368 Кримінального кодексу. Зловмисники затримані, вирішується питання про оголошення їм підозри та обрання міри запобіжного заходу.
 

Loading...