Троє учасників кримінальних розбірок на Хрещатику розібралися з законом

Троє з чотирьох учасників вересневих кримінальних розбірок на Хрещатику в Черкасах розібралися з законом та отримали символічне покарання.

Покарання зловмисникам визначив Соснівський суд. 

Розбірки “два на два” чоловіки влаштували не звартаючи увагу на присутність випадкових сторонніх осіб в центральній частині міста по вул. Хрещатик в післяобідню пору. 

Учасники кримінального дуету, у складі уродженців Черкас Володимира Власенка та Білорусі Сергія Нечепоренка, протистояли дуету уродженців сіл Червона Слобода Сергія Білонога та Хутори Станіслава Погрібного. 

В ході конфлікту чоловіки вчинили хуліганські дії та погрожували своїм візаві вогнепальною зброєю. До застосування зброї справа не дійшла, конфлікт припинили працівники поліції та затримали зловмисників. 

Згідно затвердженої судом угоди про визнання винуватості Володимир Власенко був визнаний винним у вчиненні злочинів передбачених ч. 2 ст. 296 КК України (групове хуліганство) та ч. 1 ст. 263 КК України (носіння зброї без передбаченого законом дозволу). Отримав покарання три роки позбавлення волі умовно, з іспитовим терміном в один рік. 

Сергію Нечепоренко інкримінували ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівнику поліції під час виконання ним службових обовязків). Підсудний намагався втекти з місця конфлікту відштовхнувши поліцейського. Згідно угоди про визнання вини чоловіку призначили покарання у вигляді трьох місяців арешту, який на час ухвалення рішення він вже відбув. 

Сергій Білоног був визнаний винним у вчиненні злочинів передбачених ч. 2 ст. 296 КК України та ч. 1 ст. 263 КК України. Отримав покарання чотири роки позбавлення волі умовно, з іспитовим терміном в один рік. 

Обвинувальний акт по Станіславу Погрібному до суду не передавався, термін дії запобіжного заходу закінчився в грудні минулого року. 

Відзначимо, що кримінальний дует у складі двох останніх персонажів опосередковано пов'язаний з вбитим за два тижні після розбірок бізнесменом і кримінальним авторитетом Михайлом Козловим. Його розстріляли неподалік, в кафе “Львівська майстерня шоколаду”.

Вилучену в ході конфлікту вогнепальну зброю: мисливський карабін «Taurus», самозарядний пістолет ПМР, пістолет ПМ суд постановив знищити.

Останні новини