Триста працівників міліції Черкащини залучено для упередження махінацій з новорічними ялинками

З 18 грудня по 15 січня на території України проходить комплекс заходів спрямованих на недопущення незаконної вирубки хвойних дерев. Активну участь у проведенні цих заходів приймають працівники міліції Черкащини.

З метою недопущення незаконної реалізації хвойних дерев на території області створено мобільні групи до роботи яких було залучено представників Державної екологічної інспекції в Черкаській області та працівників Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Наразі подібні групи працюють в кожному районі області. Загалом до проведення комплексу заходів залучено 301 працівника міліції.

Протягом тижня правоохоронці відпрацювали близько 300 ринків, торгівельних майданчиків та місць стихійної торгівлі, перевірено 1174 автотранспортних засобів. До відповідальності, за порушення законодавства притягнуто 22 особи. Вилучено 105 хвойних дерев на суму, яка перевищує 8 000 гривень.

Правоохоронці нагадують, що заготівлю та реалізацію новорічних ялинок здійснюють державні лісогосподарські підприємства. Ялинки маркуються пластиковими бірками зі штрихкодом, дані яких занесені до електронного реєстру. 

При перевезенні новорічних ялинок у водія чи супроводжуючого вантаж повинні бути наступні документи:

- договір з лісовим господарством на купівлю новорічних ялинок;

- видаткова накладна;

- товаро-транспортна накладна в якій разом з ялинками вказуються номери бірок, які закріплені на ялинках. Дані бірок повинні співпадати з супровідними документами.

Останні новини