Тренеру у якого застрелився школяр пом'якшили запобіжний захід

Тренеру ДЮСШ №2, під час занять в якого, школяр вистрелив собі в скроню та згодом помер в лікарні, пом'якшили запобіжний захід. 

Про це йдеться в ухвалі Соснівського суду.

Прокуратура клопотала про застосування нічного домашнього арешту, натомість суд визначив достатнім запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Підозрюваному інкримінують ч. 2 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя дітей), ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами), ст. 264 КК України (недбале зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів).

За даними слідства, тренер передав школяру, який не є вихованцем ДЮСШ та не пройшов інструктажу, пістолет та незаконно придбані патрони для відстрілу.

Під час відстрілу патронів, тренер не мав права залишати самого школяра, коли повернувся то виявив його з пораненням голови.

Нагадуємо, трагедія сталася в тирі міської гімназії №9 у квітні цього року. Школяр здійснив собі постріл у скроневу частину голови, а за місяць помер в лікарні.

Тренеру спочатку обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, потім нічного домашнього арешту, а нині — особисте зобов'язання.
 

Останні новини