Транспортна реформа в Черкасах стартувала?

В місті з"явилися автобуси великої пасажиромісткості. Поки що вони обслуговують 22 міський маршрут. Нагадаємо, що вже понад рік триває колотнеча між перевізниками та міською владою стосовно планів заміни автобусів, що перевозять 30 пасажирів на автобуси, що перевозять понад 50 чоловік. Ініціатором такої заміни виступила міська влада.

- Поки що в нас лише 3 автобуси, але підприємство куплятиме ще автобуси, щоб зробити повну заміну рухомого складу. Вартість проїзду міняти не збираємося,- коментує співробітниця підприємства, що обслуговує 22 маршрут. Називатись відмовилась.

Нагадаємо, що цей маршрут обслуговується перевізником "Еліт транс", фактичним власником якого вважають дружину міського голови міста Сергія Одарича, Анжелу Одарич. Від себе хотілося б додати, що під час пробного проїзду маршрутом, у враженнях суцільний позитив. Водій не жене автобус по всіх вибоїнах і відповідно різко не гальмує, стоянка на всіх зупинках триває не більше часу потрібного для посадки-висадки пасажирів, а сам автобус, хоч і помітно не новий, всередині справляє приємне враження.

 - Хоча оптимальність заміни всіх автобусів на більші за рівнем пасажиромісткості потребує детального вивчення, але не можна не відзначити, що пасажири при можливості вибору віддають перевагу саме новим автобусам через зручність посадки, зокрема це широкі двері, низький поріг, ну і безперечно це безпека руху, адже сам факт такого автобуса на дорозі дисциплінує водіїв - відзначив експерт громадської ініціативи "Збережемо Львів історичний" Максим Івасів.

Останні новини