Торговці деревиною з криміналом найдорожче відремонтують стадіон

Торговці деревиною з криміналом найдорожче відремонтують стадіон “Шахтар” у Ватутіно.

Відповідну угоду уклав департамент будівництва Черкаської ОДА. 

Загальна вартість договору з переможцем торгів ТОВ “Ремтехналадка” складає 9 млн. грн. При цьому, в ході торгів, були відхилені всі дешевші пропозиції. Вартість найдешевшої пропозиції складала 7,7 млн. грн., вона була відхилена через використання учасником удосконаленого електронного підпису, який тендерний комітет не визнав “кваліфікованим”. 

Згідно основного договору роботи по реконструкції стадіону мали б завершитися до кінця поточного року, але укладеною додатковою угоду кінцевий термін здачі об'єкту визначено вже кінець червня 2022 року. Будівництво здійснюється на за кошти держбюджету (фонду ДФРР) та співфінансування з місцевого бюджету. 

Переможець тендеру ТОВ “Ремтехналадка” фігурує у розслідуванні двох кримінальних проваджень за фактом розтрати та привласнення майна. 

Триває розслідування по факту поставки товариством понад 5 тис. кубічних метрів деревини (пиловника) для АТ “Укртрансгаз” вартістю 9,9 млн. грн. Термін досудового розслідування продовжено до серпня. В ході слідства було встановлено, що ТОВ Ремтехналадка для виконання договору купила 4 тис. кубічних метрів деревини в одному з лісгоспів на суму в 3,79 млн. грн. 

В ході розслідування можливої розтрати коштів на будівництві модульної адмінбудівлі на території аеропорту Запоріжжя, виявлено неправдиву інформацію подану в тендерній документації. Зокрема вказувалося, що частину робіт із використанням спецтехніки буде виконувати ФОП. Слідством було встановлено, що зазначений ФОП не має господарських відносин з переможцем тендеру та про виконання ним робіт у місті Запоріжжя йому нічого не відомо. 

ТОВ Ремтехналадка зареєстровано в Полтаві. Власницею значиться Євгенія Корнберг.
 

Останні новини