Точної дати другого туру місцевих виборів поки немає

Дата повторного голосування на виборах голів великих міст залежатиме від швидкості підрахунку результатів волевиявлення громадян.

Про це розповіла голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська під час пресконференції в Укрінформі 26 жовтня.

«Очевидно, що в більшості міст повторне голосування відбудеться. Єдине, що незрозуміло, у які саме строки, тому що законодавство визначає, що результати встановлюються не пізніше, ніж на 12-ий день після дня голосування, а повторне голосування організовується протягом трьох тижнів. Тому точної дати другого туру – повторного голосування немає», – сказала вона.

За словами Айвазовської, у різних регіонах можуть бути різні дати такого голосування, наприклад, це може бути як 15 листопада, так і 22 листопада. Водночас вона підкреслила, що другий тур виборів також має відбуватися в неділю.

Нагадаємо, що в Черкасах також має відбутися другий тур мерських перегонів. За крісло мера, у другому турі, поборяться чинний мер Анатолій Бондаренко та висуванець партії "Голос" Віктор Євпак. За попередніми даними, в першому турі Анатолій Бондаренко здобув підтримку близько 40% виборців, що взяли участь в голосуванні, Віктор Євпак отримав підтримку близько 19% виборців. 

Останні новини