Ткаченко отримав догану через "корупціонера"

Губернатор Черкащини Юрій Ткаченко став зіркою всіх всеукраїнських медіа-груп, адже отримав досить незрозуміле та неоднозначне попередження у вигляді догани від Президента України, - офіційно – за кадрові прорахунки

Зазвичай адміністрація глави держави не страждає такими формами попередження, очільників областей призначають та звільняють без особливих пояснень.

Сам Юрій Олегович вже офіційно пояснив в чому ж причина отримання ним догани – як повідомляє прес-служба все через «корупціонера» рекомендованого Народною Радою.

- Я писав пояснювальну записку для Адміністрації Президента України. Цю догану я отримав через ситуацію з головою Тальнівської РДА Юрієм Нечаєм. Його, нагадаю, звільнено розпорядженням Президента України за корупційне правопорушення. Зокрема, за те, що за сумісництвом займався підприємницькою діяльністю.

Ясна річ, що за керівників районів саме я несу відповідальність. Бо подаю кандидатури до Адміністрації Президента. Тому вкотре наголошую: головними критеріями є професійний рівень, досвід і особисті якості претендента. Саме за цими критеріями ми зараз добираємо кандидатів на посади голів РДА. До того ж, у кадрової комісії Адміністрації Президента зараз набагато жорсткіші вимоги, ніж іще торік. Тому прошу громадськість це розуміти. Юрія Нечая мені у свій час рекомендувала “Народна рада” Тальнівського району. І вона за нього ручалася та вимагала призначення, - повідомляє прес-служба губернатора.

Такі офіційні підстави для винесення догани виглядають безглуздо та пояснюють всю бутафорну суть «боротьби з корупцією» за нової незлочинної влади.

Нагадаємо, що голову Тальнівської РДА Юрія Нечая звільнили за адміністративний протокол про корупцію, оскільки він вчасно не закрив підприємницьку діяльність. При цьому рішення суду про корупційне діяння було ще влітку минулого року, а звільнили чиновника лише на початку 2015 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОШЕНКО ЗНАЙШОВ НА ЧЕРКАЩИНІ НАЙБІЛЬШОГО "КОРУПЦІОНЕРА"

Разом з тим за наявності протоколу про корупцію на Сергія Джоболду, його призначили без проблем на посаду голови Чорнобаївської РДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЧЕРКАСАХ ЗА ДОБУ З ЛЮДИНИ ЗРОБИЛИ "КОРУПЦІОНЕРА", "ЖЕРТВУ РЕЖИМУ" І ЗНОВУ "КОРУПЦІОНЕРА"

Це лише засвідчує факт певного тертя різних груп впливу в адміністрації Президента. Тому не треба дивуватися якщо Ткаченку доведеться найближчим часом писати «три конверта» для свого наступника. Адже артпідготовку у ЗМІ вже проведено.
 

Останні новини