Тимошенко відкрила Центр захисту черкащан

Під час візиту в Черкаси, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко відкрила Центр захисту черкащан та розповіла про згубність зовнішнього управління.

Центр захисту черкащан працюватиме в режимі надання консультаційно-правової допомоги для вирішення тих проблем людей, що не вирішувалися роками. Також, в разі неможливості їх вирішення на місцях, використовуватимуть можливості законодавчої ініціативи.

- Є проблеми людей які накопичувалися роками, але їх можна вирішити на місцевому рівні. Центр поєднає в собі роботу юристів, адвокатів та громадської приймальні народного депутата Юлії Тимошенко. Тут будуть напрацьовуватися та пропонуватися шляхи вирішення проблемних питань, в тому числі, і шляхом законодавчої ініціативи, - пояснив на відкритті голова Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

Лідер ВО “Батьківщина” під час зустрічі з активом партії розповіла про нинішні виклики перед країною.

- Головний виклик в тому, що в 2014 році, було прийнято рішення не розбудовувати всі базові системи життєдіяльності країни і не управляти самостійно своєю країною. Було прийнято рішення, до управління країною, залучити так званих експертів, які представляють потужні світові глобальні структури, як побачили нашу державу як легку наживу. Всі законопроекти укази, постанови уряду, в більшості своїй, приймаються за дорученням ззовні, - виступаючи зазначила Тимошенко.

На переконання Юлії Володимирівни, курс на зовнішнє управління ще більше поглибився з обранням нового президента, якого зовнішня система сприйняла просто як зміну менеджера, але ті хто управляють країною залишилися ті ж самі.

- Я хочу донести до вас, що відбувається насправді. Бо люди - це відчувають як хаос. Це не хаос — це просто дуже чітке, абсолютно кероване, жорстке управління не в суверенних інтересах країни та її народу,- констатувала Тимошенко.

За таких умов, важливість прийдешніх місцевих виборів кардинально зростає, оскільки може покласти старт початку повернення втраченого суверенітету. 

- Місцеві вибори вони не просто зараз важливі, я би сказала так, що в нас ніколи в житті не було таких важливих виборів. Кожній ромаді треба мати армію депутатів яка буде бачити, що відбувається і реально стояти на захисті її інтересів. Влада, скоріше за все, буде скидати величезні повноваження на громади не забезпечуючи їх бюджетом. І тому треба щоби в громаді були представлені фахові люди, які будуть розуміти, що робиться з фінансуванням, з землею з власністю громади. Через громади ми зможемо розпочати процес повернення розвитку країни в належному напрямку і ресурси поставити на службу українського народу, - переконана Юлія Володимирівна.

 

Останні новини