Тимошенко негативно оцінила біганину Бондаренка по партіях

Лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко вкрай негативно оцінила біганину мера Черкас Анатолія Бондаренка по партіях. 

Оцінку дій колишнього багаторічного соратника Тимошенко дала під час візиту в Черкаси.

- Я горда тим, що члени команди ВО “Батьківщина” служили і служать людям по-справжньому. Але є і не дуже приємні речі, що мер який був багато років у “Батьківщині” зараз пішов в партію “За Майбутнє”.

Ми знаємо чому він туди пішов, ми знаємо за що він туди пішов. І мені дуже прикро і боляче що таке відбувається. Всі знають хто стоїть за цією партією. Я сподіваюся, що в нашій команді працювали і будуть працювати люди, для яких відданість Україні стоїть вище будь-яких грошей, стоїть вище будь-яких ситуативних інтересів, - оцінила політичне перевзування мера Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, Бондаренко близько десяти років очолював Черкаську обласну організацію ВО “Батьківщина”. У липні він засвітився та з'їзді партії мерів “Пропозиція”, а згодом покинув лави “Батьківщини”. Однак в “Пропозицію” не пішов, а приєднався до ще одного нового політичного проекту “За Майбутнє”.

Відзначимо, що попри різку оцінку колишнього соратника лідером партії, місцева організація партії ВО "Батьківщина" так і не спромоглася висунути свого кандидата на посаду міського голови Черкас. 
 

Останні новини