Терористи використовують полонених для психологічного тиску, в полоні і уродженець Черкащини (Відео)

Терористи використовують полонених бійців які потрапили в полон під час боїв за Донецький аеропорт для психологічного тиску на громадську думку з метою дестабілізації суспільної ситуації в Україні.

Так в мережі зявилося відео на якому терористи пояснюють, що українська влада не поспішає здійснювати обмін полоненими на принципах обміну які вимагають терористи – це обмін військових на військових. 

Серед полонених на відео є і уродженець Черкащини – Бабенко Вадим Вікторович родом з Чигиринського району. Терористи попросили, щоб полонені публічно звернулися до української влади та родичів і знайомих щоб їх обмін на військових терористів прискорили. 

- Я – Бабенко Вадим Вікторович, житель Черкаської області, Чигиринського району. Звертаюся до всіх, хто мене знає: вставайте, їдьте в Київ. Нас готові обміняти, але наша влада не йде на уступки. Будь ласка, допоможіть нам, – йдеться у зверненні на відео (дивіться 13 хв. 40 сек.).

Звичайно, що переговори про визволення полонених ведуться постійно і ніколи не припинялися. Такі дії терористів покликані дестабілізувати суспільно-політичну ситуації в Україні, сіяти недовіру до української влади та викликати протести проти її діяльності. 

В той же час варто відмітити, що українська влада також діє недостатньо ефективно в тому числі і по висвітленню подій які були в аеропорту. Тривалий час українська влада стверджувала, що аеропорт під контролем, але так і не змогла надати гідної підтримки його захисникам. Українська влада не протидіє таким от актам інформаційної війни адекватними відповідями, ми постійно чуємо від влади про десятки знищених та захоплених терористів без належної доказової підтримки цієї інформації у форматі фото та відео. 
 

Останні новини