Користувацький вхід

Термін ремонту мосту через Дніпро продовжили до липня 2018 року

Граничний термін ремонту мосту через Дніпро продовжили до липня 2018 року.

Відповідні зміни внесені шляхом укладення додаткової угоди між Службою автомобільних доріг в Черкаській області (замовником) та ТОВ «Шляхове будівництво Альтком» (виконавець робіт). 

За результатами торгів перший договір було укладено 9 червня, ним передбачався граничний термін виконання робіт – 31 грудня 2017 року. Також згідно початкового договору оплата здійснювалася по ходу виконання робіт згідно прийнятих актів виконаних робіт без передоплати. 

Першопочатковим договором передбачалася можливість розірвання договору замовником в разі якщо відставання від графіку виконання робіт складає більше 15 днів. Також у разі відставання від графіку робіт навіть передбачалися фінансові санкції для підрядника - протягом перших десяти днів затримки підрядник сплачує замовнику штрафні санкції у розмірі 0,1% від суми договору за кожен день затримки. У випадку, якщо зазначене порушення графіку надання послуг триває більше 10-ти днів – розмір санкції вже складає 0,3% від суми договору за кожен день затримки, починаючи з одинадцятого дня відповідної затримки. За прострочення понад тридцять днів - підрядник додатково сплачує Замовнику штраф у розмірі семи відсотків від суми договору.

На фото графік виконання робіт, порушення якого видно вже навіть неозброєним оком.

Однак додаткова угода укладена керівником САД у Черкаській області Демиденком В.І. 14 липня значно покращила умови договору для виконавця робіт. Відтак граничним терміном виконання робіт визначено 1 липня 2018 року. Для підрядника передбачається аванс у розмірі 30% від фінансування визначеного на 2017 рік. 

Загальна ціна договору становить 121,2 млн. грн. У 2017 році визначене додатковою угодою фінансування має скласти – 97,69 млн. грн. з державного бюджету, 9,8 млн. грн. з обласного бюджету. На 2018 рік передбачено фінансування з обласного бюджету у розмірі 13,72 млн. грн.

Нагадаємо, що міст для ремонту було перекрито 19 червня, однак з того часу і до сьогоднішнього дня роботи тривають досить повільно через відсутність достатньої кількості робітників та ресурсів у підрядника. 

З часу початку робіт визначені «вікна» для проїзду транспорту з 6.00 до 9.00 і з 16.00 до 19.00. У цей час дозволений рух для рейсових автобусів, спеціального транспорту, а також для приватного транспорту (до 5 тонн).

Останні новини