Тарас Шевченко рятує Черкащину.

До 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка влада обіцяє підготувати маштабні урочистості. Ну тут загалом як завжди: пофарбуємо, побудуємо, перекопаємо, відремонтуємо. Щоправда до виконання конкретних обіцянок поки що руки не доходять.

Але не ці обіцянки гріють душу, а те що заплановано виділити 330 мільйонів гривень на ремонт доріг. Коштами область забезпечать Державний фонд регіонального розвитку, держбюджет, Міністерство культури, Державне агентство автодоріг України. Це що виходить, що якби не річниця видатного земляка, то ніякого ремонту не було б. Це жарти такі, чи журналісти Черкаської ОДА приписуватимуть ремонт доріг до всіх запланованих подій???

Невже в когось вистачало нахабства думати, що якби не такі урочистості, то було б можливо не ремонтувати дороги Черкащини? Ну звичайно, адже вони в нас ідеальному стані. Всі. Автобан Київ - Одеса, траса Черкаси - Київ, Черкаси - Сміла. Цей перелік можна продовжувати безкінечно.

То можливо все ж необхідно розділяти суми, які зазначає обласна рада в звітах про підготовку до ювілею. Треба сказати, що 330 мільйонів витратимо на поточний  ремонт доріг, і лише  40 мільйонів обласний бюджет відбере в місцевих бюджетів розвитку та витратить на святкування річниці Кобзаря.

Ну і, звичайно, не варто обнадіюватися всім жителям області, що вони побачать гарні дороги. Тулубу їхати до Канева, відповідну там і освоять всі кошти, виділені на  ремонти. Доречі, така гарна цифра в 330 мільйонів включає в собі витрати на вертолітний майданчик в Шевченковому, причал в Моринцях та новий аеропорт в Звенигородці? Якщо ні, то Гаранта ми на Черкащині не побачимо.

Останні новини