Користувацький вхід

Таксист, що підпалив дружину отримав 14 років

Таксист, що облив бензином і підпалив власну цивільну дружину у Смілі, отримав 14 років ув'язнення. 

Відповідний обвинувальний вирок постановив Соснівський суд.

Трагедія сталася в березні 2017 року. Знаходячись в будинку за місцем проживання, під час сварки з дружиною, що виникла на грунті раптових ревнощів, чоловік облив її бензином та підпалив запальничкою. В результаті отриманих опіків жінка померла за кілька годин в лікарні. Винуватець втік з місця злочину, а швидку викликали сусіди. Чоловіку було інкриміноване обвинувачення — вбивство з особливою жорстокістю.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав частково та пояснив, що умислу позбавляти життя жінку він не мав.

Рідні загиблої, мати та донька, посвідчили що чоловік періодично знущався з загиблої, коли перебував в стані алкогольного спяніння. Коли не вживав алкогольні напої — був нормальною людиною, а після вживання неодноразово проявляв агресію.

Сусідка посвідчила, що помітила як в сусідньому будинку горить людина. Коли підбігла до дверей, то вони були закритими і вона чула крики потерпілої та її чоловіка. Потім двері відчинилися і вони вибігли на подвіря. Потерпіла була лише в плавках і носках, волосся було поплавлене, вона викликала швидку. Коли швидка забирала потерпілу то в автомобіль вона заходила сама. Чоловік перебував в стані алкогольного спяніння і не дочекавшись приїзду поліції втік.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні вбивства з особливою жорстокістю та присудив 14 років позбавлення волі. Також було частково задоволено цивільний позов матері та доньки загиблої — суд оцінив моральну шкоду кожній у розмірі 500 тис. Грн.

Відзначимо, що чоловіка було затримано на наступний день після трагедії і він до цього часу перебуває в СІЗО.

Останні новини