Таємничий "бойовик" Правого сектору виявився вбивцею та наркоторговцем з Черкас?

На фоні всеукраїнських подій яскравою інформаційною "бімбою" пройшло інтерв"ю з ніби -то активістом "Правого сектора", який звинувачує свою колишню організацію в підготовці терактів, надмірному радикалізму та використанні зброї. І далі молодик, що доволі весело демонструє український паспорт, кається та засуджує. На обличчі мудака не помітно жодного сліду переживань за можливе покарання: він впевнений в своїй непереможності та безкарності.

Проте не так сталося як гадалося. Спочатку вдалося з"ясувати, що це за один. Богдан Поночевний, син міліціонера із міста Самара Російської федерації. В 2010 році, маючи повних 16 років, ударом ножа вбив місцевого підприємця. 32 -річний Денис Артємьєв помер наступного дня після отриманння поранення, залишивши вагітну дружину. Вбивця ж подався в біги.

За непідтвердженою інформацією, доля закинула його в Черкаси, де Богдан, що мав на той час документи на ім"я такого собі Дмитра, прибився до місцевої фанатської групи, де мав прізвисько "Кіса". Проте довго перебувати в середовищі підвищеної уваги він не зміг - а мутного хлопчика швидко викинули з чоловічого колективу.

Батько вбивці, що на той час працював офіцером Самарського обласного ГУ МВС РФ, відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, не зміг придумати нічого кращого, як і сина відправити працювати своїм шляхом. Точніше син став приторговувати наркотичними речовинами в Черкасах. Дуже часто не відмовляв і собі у такому захопленні. Ну і зрозуміло, що відразу потрапив під пильне око акабів. Доречі, Самарські мєнти, що запевняли в швидкому затриманні підозрюваного, так його і не знайшли.

Ну а такий послужний список став зрозумілим поясненням участі Богдана Поночевного, вбивці з Росії та наркоторговця з України, в провокації спецслужб проти повсталого народу.

Ярослав Нищик

Останні новини