Тіло полтавчанина виявили на Дніпрі

14 червня поблизу села Домантове Золотоніського району у річці Дніпро був виявлений труп чоловіка. Як з’ясували згодом, це 30-річний житель м. Гребінка Полтавської області, пише zoloto.city.

Як повідомив начальник Золотоніського відділу поліції Олександр Охріменко, нещастя сталося понад 3 тижні тому. Двоє рибалок із сусідньої Полтавщини приїхали на Дніпро, щоб відпочити та порибалити. Був намір відволіктися від буденщини кілька днів, бо прихопили із собою намет для ночівлі. Вранці прокинувшись, розповідач ніде не знайшов товариша. Зібрався та й поїхав додому…

Як розповів після зникнення товариша його земляк, добре повечеряли, прийнявши на душу. Оповідник ліг спати. О другій ночі його розбудив напарник. Він стурбовано показував у темінь на Дніпро і казав, що там кличуть люди на допомогу. Хоча довкруги було тихо. Однак чоловік бігав берегом і доводив своє.

Зниклого полтавця золотоніські поліціянти шукали кілька діб. До пошуків долучилися місцеві жителі, запускаючи дрон. Залучали єгерську службу Домантового. Працювали водолази. Допомагали й золотонісці. Та усі зусилля службовців і цивільних були марними. Лише з настанням тепла тіло потопельника піднялося на поверхню.

Останні новини