Користувацький вхід

Суднобудівник став заступником губернатора

Топ-менеджер суднобудівного заводу з Маріуполя став заступником голови Черкаської ОДА. 

Дмитро Ляшов відповідатиме за відновлення доріг, житлово-комунальне господарство та будівництво. Його представив голова ОДА Роман Боднар, - інформує прес-служба ОДА.

Дмитро Ляшов представник топ-менеджементу “Маріупольської інвестиційної групи”, ідеологом створення якої був нині покійний народний депутат від Партії Регіонів Олександр Савчук.

Під контролем групи, з 2003 року перебуває державний майновий комплекс Азовського судноремонтного заводу. Термін його оренди закінчився ще в 2013 році, однак нині триває судова тяганина про повернення під контроль державного менеджменту.

Дмитро Ляшов був директором ТОВ “СРЗ” яке власне і орендує державний майновий комплекс Азовського судноремонтного заводу. Донедавна він вже позиціонувався як керівник інвестпроекту “Азовський судноремонтний завод” згадуваної інвестгрупи та сподівався на швидку приватизацію комплексу.

Після призначення Романа Боднара головою ОДА, Ляшов з'явився в Черкасах в якості його радника.

Нагадаємо, що до призначення Роман Боднар працював на посаді першого заступника ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, начальником 2 управління (м. Маріуполь).
 

Останні новини