Суд засудив жінку яка вдарила сусідку граблями через її павича

На Черкащині суд визнав винною жінку яка вдарила сусідку граблями через її павича, що зайшов на сусідський двір та призначив штраф і розмір моральної шкоди.

Про це йдеться у вироку Звенигородського районного суду. 

Конфлікт стався у травні минулого року за наступних обставин. Обвинувачена та потерпіла близько п'яти років перебувають у неприязних відносинах. Потерпіла перебувала на подвір'ї свого домоволодіння разом з ще одним сусідом.

Вона почула крик свого павича за парканом з боку обвинуваченої. Потерпіла відкрила хвіртку, щоб запустити павича та побачила, що обвинувачена ганяє птаха граблями. В цей час обвинувачена замахнулася їй в голову граблями, але потерпіла встигла відхилитися і удар прийшовся на плече.

За даними слідства, обвинувачена нанесла металевою частиною граблів один удар, внаслідок чого спричинила потерпілій легкі тілесні ушкодження — синець і садину на лівому плечі.

Обставини конфлікту підтвердив показами свідок. Натомість обвинувачена не визнала власної вини і заявила, що потерпіла навмисне випустила на її територію свого павича, а вона намагалася вигнати птаха граблями. 

Суд визнав винною обвинувачену за ч. 1 ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження) та призначив покарання у вигляді штрафу 850 грн. та відшкодування моральної шкоди потерпілій у розмірі 3 тис. грн.
 

Останні новини