Суд закрив справу за фактом вибуху на одній з АЗС мережі

Суд закрив провадження за фактом вибуху на одній з газових АЗС місцевої мережі “СТС” в Черкасах.

Про це йдеться в ухвалі Придніпровського суду. 

Вибух газу, що спричинив пожежу, стався у серпні 2020 року на ГАЗС мережі “СТС Оранжгаз” по проспекту Хіміків 82. Під час заправки побутового газового балону, що знаходився в багажному відділенні автомобіля Mitsubishi L-200.

Заправнику інкримінували ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки).

Як встановлено експертизою, причиною пожежі стала іскра механічного походження привнесена в утворену газоповітряну суміш. Яка в свою чергу утворилася внаслідок витікання газу з відкритого вентиля побутового газового балону після від'єднання від нього газозаправного крану. 

Внаслідок вибуху та пожежі власник автівки зазнав збитків у розмірі близько 300 тис. грн. та опіки. 

В суді підсудний та постраждалий клопотали про закриття провадження у зв'язку з примиренням. Клопотання було задоволено. 

Відзначимо, що ГАЗС мережі “СТС Оранжгаз” почали активно з'являтися в різних куточках Черкас в першу каденцію мерства Анатолія Бондаренка. 

Через можливе порушення правил безпеки у 2017 році розслідувалося кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 КК України та ч. 2 ст. 364 КК України. У розслідуванні фігурувала і ГАЗС по проспекту Хіміків 82. Тоді навіть демонтували частину майна АЗС та наклали арешт. 

Останні кілька років мережа працює безперебійно.
 

Останні новини