Суд визнав різкі слова президента стосовно мера Черкас оціночними судженнями

Печерський районний суд Києва не задовольнив позов міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до президента України Володимира Зеленського про захист честі, гідності й ділової репутації.

Про це йдеться в рішенні суду, інформує zik.ua.

Зазначається, що слова Зеленського про те, що Бондаренко нібито "бандит" і має 19 кримінальних справ є його оцінним судженням і не містять завідомо неправдивої інформації.

Зокрема, в суді не бачать підстав вважати слова президента грубими, принизливими чи непристойними. "Публічна особа, державний службовець, повинен бути готовим до підвищеного рівня критики, в тому числі в грубій формі, пильної уваги суспільства і підвищеної зацікавленості суспільства його діяльністю і/або особистим життям, адже вони, вибираючи кар'єру публічної людини, погодилися на таку увагу", – йдеться в рішенні.

Загалом суд дійшов висновку, що позов мера Черкас є необґрунтованим, тому його не задовольнили. Водночас Бондаренко має 30 днів на подання апеляції.

Нагадаємо, в травні цього року президент України Володимир Зеленський заявив, що мер Черкас Анатолій Бондаренко, який вирішив зняти карантин в місті завчасно, – "бандит", а його дії – популізм. Тоді очільник держави заперечив, що веде боротьбу з місцевою владою.

Останні новини