Користувацький вхід

Суд виправдав слідчих за кошти через закриття закритого провадження

Двох колишніх слідчих Соснівського відділку виправдано за отримання коштів за закриття вже закритого кримінального провадження. 

Відповідний виправдальний вирок виніс Соснівський суд міста Черкаси.

Колишні міліціонери проходили як обвинувачені за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) ККУ.

Так за даними обвинувального акту, Євген Березенко розслідуючи кримінальне провадження за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень підозрюваним власній дружині, виніс постанову про його закриття. В подальшому з корисливих мотивів за пособництва колеги Станіслава Лутченка, повідомив підозрюваному про можливість закриття вже закритого провадження за грошові кошти в розмірі 2 тис. грн.

В червні 2015 року Євген Березенко отримав обумовлені кошти, в автомобілі на якому його привіз колега Станіслав Лутченко.

В судовому засіданні обвинувачені вину не визнали повністю, але відмовилися від дачі показів.

Суд не взяв до розгляду результати негласних слідчих дій, посилаючись на те, що вони могли проводитися щодо тяжких та особливо тяжких злочинів. Відтак докази негласних слідчих дій були визнані недопустимими, оскільки інкриміновані кримінальні правопорушення не відносяться до тяжких або особливо тяжких.

Відтак суд виправдав обвинувачених за відсуністю в їх діях кримінального правопорушення.

 

 

 

Останні новини