Суд виправдав чоловіка незважаючи на повне визнання ним вини

Суд виправдав чоловіка за допуск знайомого до керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння, незважаючи на повне визнання ним вини.

Про це йдеться у вироку Христинівського суду. 

Підсудному інкримінували ст. 287 ККУ. За даними обвинувального акту, в жовтні 2018 року він керуючи автомобілем “Пежо”, добровільно передав керування автівкою знайомому, що перебував у стані алкогольного сп'яніння. Останній скоїв ДТП на автодорозі Христинівка-Верхнячка в результаті якого загинула пасажирка “Пежо”. 

Обвинувачений вину визнав та пояснив, що в той день вживав алкогольні напої разом з винуватцем ДТП. Потім вони вирішили поїхати в Христинівку на АЗС, в автівку також сіла 4-річна дівчинка. По дорозі винуватець ДТП попросив проїхатися за кермом, на що він погодився. При обгоні автомобіля “Москвич”, новий водій допустив зіткнення з ним. 

Ці ж обставини подій підтвердив винуватець ДТП. 

Суд проаналізувавши матеріали справи та покази учасників процесу дійшов до висновку, що вина підсудного не є доведеною поза “розумним сумнівом”. Так, частина доказів з матеріалів провадження стосовно винуватця ДТП, не була взята до розгляду у даному провадженні, через порушення процесуальних вимог і визнана недопустимими.

Суд виправдав обвинуваченого за недоведеністю у вчиненні кримінального правопорушення.
 

Останні новини