Суд відмовив у закритті справи проти патріота який йде в мери

Суд відмовив у закритті кримінального провадження проти голови обласного осередку “Національного корпусу”.

Відповідну ухвалу виніс Кам'янський районний суд. 

Дмитро Кухарчук проходить як обвинувачений по ч. 1 ст. 296 ККУ (хуліганство), після бійки в селі Рацево, в червні 2016 року, де відбувалося громадське обговорення будівництва нових виробничих потужностей ДП “Перемога Нова”. Тоді лідер Нацкорпусу взяв активну участь в бійці та порушенні громадського порядку. 

В ході досудового розслідування було встановлено, що потерпілий отримав струс головного мозку та забій лівого стегна.

Перед початком підготовчого судового засідання потерпілий подав клопотання про закриття кримінального провадження у зв`язку з закінченням строків притягнення до кримінальної відповідальності. Також зазначив, що він погоджується на примирення з обвинуваченим.

Сторона захисту та прокурор виступили проти задоволення клопотання, оскільки закриття справи з цих підстав не є реабілітуючою обставиною. Натомість, захист висловив бажання доводити перед судом невинуватість обвинуваченого.

Нагадаємо, що в липні 2018 року Дмитро Кухарчук взяв участь у бійці біля розважального закладу «Cherkassy Bierstube». Тоді політик завдав легких тілесних ушкоджень учаснику АТО, але у зв'язку з відмовою потерпілого від обвинувачення, обвинуваченого було звільнено від кримінальної відповідальності.

Днями Дмитро Кухарчук презентував команду “Національного корпусу” з якою балотуватиметься на посаду міського голови Черкас.  

Останні новини