Користувацький вхід

Суд відмовив у експертизі труб на яких відмили 12 млн. грн.

На Львівщині суд відмовив у проведенні судово-економічної експертизи труб які на 12 млн. грн. дорожче купили для Золотоноші. 

Відповідні ухвали прийняв Пустомитівський районний суд,

Клопотав про проведення експертизи слідчий Пустомитівського ВП ГУНП у Львівській області, в рамках розслідування провадження відкритого за заявою в.о. директора КП “Міський водоканал” Сергія Чумака в січні цього року за ч. 5 ст. 191 ККУ (розтрата коштів). В клопотаннях було відмовлено через підслідність такого розміру зловживань НАБУ.

Нагадаємо, що в грудні 2016 року за наслідками проведення тендерної процедури КП “Міський водоканал” уклав договір з ТОВ “Ресурстехнобуд” на реконструкцію першої черги напірного колектору по вул. Шевченка в місті Золотоноша вартістю 30,9 млн. грн. В даній закупівлі передбачили придбання будматеріалів одразу на всі чотири черги реконструкції, зокрема і 7410 м. труб.

В клопотанні про призначення експертизи йшлося, що в. о. директора КП “Міський водоканал” Сергій Чумак подав заяву про злочин вчинений директором ТОВ “Ресурстехнобуд” Євгеном Шкрабою під час закупівлі каналізаційних труб. Нібито на час подання клопотання, посадовці в КП “Міський водоканал” з мережі інтернет дізналися, що вартість придбаних 1256 одиниць поліетиленових труб на 12 млн. грн. менша у їх виробника, яким є ТОВ “Бровари-пластмас”. Відтак подається, що КП "Міський водоканал" є потерпілою стороною.

Натомість директор ТОВ “Ресурстехнобуд” придбав труби виробництва ТОВ “Бровари-пластмас” в ПП “Альбіон-трейд” за ціною 21,42 млн. грн. Для ПП "Альбіон-трейд" придбання даних труб вартувало 9,65 млн. грн. 

Відзначимо, що за фактами зловживань під час реконструкції першої черги напірного колектору вже триває розслідування з кінця листопада 2016 року. В ході розслідування, в березні 2018 року, НАБУ оголосило підозру на той час директору КП “Міський водоканал” Сергію Кузнєцову також йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 2 млн. грн.  

Загалом за даними слідства, через внесення завідомо неправдивих відомостей в частині завищення об'ємів робіт та матеріалів які необхідні для їх виконання в проектно-кошторисній документації по реконструкції самоплинного та напірного колекторів, якою передбачалося виконання робіт у чотири черги, завищення загальної вартості реконструкції об'єкту мало б скласти 63 млн. грн. 

Останні новини Черкас та Черкаської області