Суд скасував договір між депутатом і дружиною через борг у 3,1 млн

В Черкасах суд скасував договір купівлі-продажу між депутатом і його екс-дружиною через борг перед містом у 3,1 млн. грн.

Відповідне рішення за позовом прокуратури ухвалив Господарський суд Черкаської області.

Мова йде про депутата Черкаської міської ради від “Європейської солідарності” Сергія Кудактіна та його вже екс-дружину.

В інтересах міської ради прокуратура домоглася скасування угод купівлі-продажу 124 рекламних конструкцій від ПП “Вересень +” до ПП “СКМ-Черкаси”.

Угоди продажу були проведені у жовтні 2020 року, на той час його власницею була дружина депутата Юлія Кудактіна. Натомість фірма-покупець ПП “СКМ-Черкаси” належить Сергію Кудактіну. 

ПП “Вересень +” заборгувало міському бюджету 3,1 млн. грн. за період фактичного користування місцями під розміщення бордів у 2015-2017 роки. В грудні 2019 року боргові зобов'язання були підтверджені касаційною інстанцією.  Але рішення суду залишається невиконаним.

В ході здійснення виконавчого провадження встановлено відсутність будь-якого майна чи коштів у фірми-боржника. Єдине ліквідне майно - рекламні конструкції, були продані за день до відкриття виконавчого провадження. 

Відзначимо, у березні 2021 року укладено нові угоди на користування місцями для розміщення бордів між виконавчим комітетом та новим власником бордів — ПП “СКМ-Черкаси”.  

Останні новини