Суд пробачив депутату нестриманість у вигляді розбитого скла

Суд пробачив депутату міської ради нестриманість у вигляді розбитого скла шафи в кабінеті головлікаря Смілянської міської лікарні.

Про це йдеться в постанові Смілянського міськрайонного суду. 

Неприємний інцидент стався в листопаді минулого року, його фігурантом став вже обраний від партії “Наш край” депутат місцевої ради Микола Стуженко. На той час він був у статусі колишнього очільника відділу охорони здоров'я міста. Він знаходився в кабінеті головлікаря, коли туди зайшло декілька осіб щоб поспілкуватися з приводу смерті одного з пацієнтів лікарні через, імовірно, неналежний догляд. При цьому один з відвідувачів, місцевий активіст, знімав те що відбувається в кабінеті на відеокамеру телефону. Коли останній намагався поспілкуватися з новообраним депутатом та знімав на відео, депутат вибив з рук активіста телефон який відлетів та розбив скло у шафі.

Відрізок відео з самим інцидентом (посилання на відео викладене активістом)

 

На чоловіка поліцейським було складено адмінпротокол за ст. 173 КупАП (дрібне хуліганство) через порушення громадського порядку в медичній установі. 

Порушник вини не визнав та показав, що активіст його ображав, він не стримався і вибив телефон з його рук, а той відлетів у скло шафи і розбив його. Вказав, що наніс матеріальну шкоду ненавмисно і відшкодував її. 

На думку суду в матеріалах адмінпротоколу немає доказів, які підтверджували порушення умов роботи медичної установи, а головлікар не подавав заяви про вчинення правопорушення. Відтак суд постановив закрити адміністративне провадження у зв'язку з відсутністю адміністративного правопорушення. 

Нагадаємо, що в грудні минулого року ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду, Миколу Стуженка було поновлено на посаді начальника відділу охорони здоров'я Смілянської міської ради.  

Останні новини