Суд повірив, що голова облради продавав комбайни по 47 тис. грн.

Суд повірив, що голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний продавав комбайни за ціною в 47 тис. грн. 

Соснівський суд закрив адміністративну справу за ч. 2 ст. 172-6 КпАПУ (порушення вимог фінансового контролю) стосовно депутата облради.

Протокол про адмінпорушення було складено через те, що депутат зняв з обліку зерновий комбайн і не повідомив про суттєві зміни майнового стану протягом десяти діб.

В судовому засіданні Анатолій Підгорний свою вину не визнав. По суті складеного протоколу пояснив, що в 2017 році продав комбайни CLAAS LEXION 580 2009 року випуску та JOHN DEERE 9880 STS 2004 року випуску за ціною 47 тис. грн. кожен. На підтвердження надав відповідні договори купівлі-продажу.

Відповідно одноразовий дохід від продажу кожного з комбайнів не перевищував 50 прожиткових мінімумів і не потребував декларування. Зважаючи на це, суд постановив закрити адміністративне провадження у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.

Відзначимо, що наразі вартість подібної техніки стартує від 80 і 60 тис. дол. відповідно.

Нагадаємо, що бізнесмена-аграрія Анатолія Підгорного нещодавно було обрано головою Черкаської обласної ради мінімально необхідною кількістю голосів. До обласної ради він обирався від політичної партії ВО “Черкащани”.

Останні новини