Користувацький вхід

Студентка з Бидгоща будує футбольний майданчик в Чорнобаї

Студентка з польського Бидгоща будує футбольний майданчик зі штучним покриттям в смт. Чорнобай, бо донька депутата-радикала.

Відповідно до державної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" смт. Чорнобай втрапило до переліку населених пунктів від Черкащини де мають з'явитися спортивні обновки. Тут майданчик мали будувати на території Чорнобаївської гімназії, по вул. Слинька 4.

22 грудня 2017 року Відділ освіти Чорнобаївської РДА заключає договір на будівництво майданчику з ТОВ "Нікольенерго" та сплачує 813 тис. грн. як авансовий платіж у розмірі 70% від вартості робіт. Договір заключили без проведення тендеру як допорогову закупівлю, а звіт про укладення договору до цього часу не оприлюднено в системі "Прозоро". 

Саме ТОВ "Нікольенерго" було створено лише 12 грудня 2017 року за десять днів до укладення угоди. Єдиним засновником та власником фірми є Пошиваник Ольга Миколаївна. Адресою засновниці в державному реєстрі значиться смт. Чорнобай, вул. Заводська, буд 8, за цією адресою зареєстований як ФОП Пошиваник Микола Михайлович. 

В 2014 році Пошиваник О.М. закінчила Чорнобаївську гімназію. Аналіз її instagram дає зрозуміти, що нині дівчина навчається в одному з вищих навчальних закладів в м. Бидгощ (Польща).

Найбільш імовірно, що вищу освіту дівчина здобуває в державному виші Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Між навчанням знаходить час для подорожей країнами Європи (Франція, Швеція, Литва, Росія). 

Попри авансове фінансування, справи з будівництвом поля зі штучним покриттям 40 на 22 м. просувається не так швидко. Лише у травні цього року Чорнобаївська районна рада надала дозвіл на будівництво поля на території гімназії. Зараз будівництво ще триває, фото зроблені цими днями. Як показує практика інших договорів по подібних об'єктах термін виконання їх зазвичай визначається в 45 днів. 

Окрім зазначеного об'єкту з будівництва футбольного поля, ТОВ "Нікольенерго" вже отримало в цьому році за прямими договорами два підряди в Чорнобаївському районі на  загальну суму 513 тис. грн.

Пошиваник Ольга Миколаївна є старшою донькою депутата Черкаської обласної ради Миколи Пошиваника, який обраний в раду від Радикальної партії Олега Ляшка. Примітно, що повнолітня донька не фігурує в декларації батька, однак тісні родинні звязки підтверджують соцмережі. 

Зокрема фото спільного відпочинку з нинішньою дружиною депутата Пошиваник Ольгою Юріївною та меншою донькою депутата і його пасинком. 

Ось на цьому фото дружина депутата Ольга Юріївна (нік в інстаграмі geralero4ka) закликає дівчину збиратися додому.