"Страшні сни" Миколи Томенка та Миколи Булатецького

Влада готує серйозних опонентів для представників опозиції у проблемних округах на повторних виборах до парламенту. Ними мають стати голи обласних адміністрацій. Про це повідомив один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко, виступаючи вчора під час парламентського засідання.

- Незважаючи на те, що наші 5 кандидатів фактично стали народними депутатами, але влада через ЦВК не визнала їхніх повноважень, всі опозиційні фракції вимагають у разі призначення повторних виборів у цих п’яти округах провести їх 27 жовтня, – зазначив Микола Томенко.

За його словами, влада планує виставити своїми кандидатами голів обласних адміністрацій. - Ми оцінюємо це як позитивний фактор, оскільки голови обласних адміністрацій у Черкаській, Київській та Миколаївській областях відповідали за фальсифікацію виборів. А тому правильно було би, щоб виборці оцінили їхню діяльність, коли вони будуть балотуватися разом із нашими кандидатами на повторних виборах у п’яти округах. Впевнений, що 5 наших переможців підтвердять свій статус народних депутатів, – зазначив Микола Томенко.

Такий розвиток подій звичайно можливий, але малоймовірний, принаймні для Черкаського губернатора. Причина одна – занадто великі ризики. Ймовірність програшу надзвичайно висока, а Сергій Борисович не та фігура якою готовий пожертвувати Президент.

З іншого боку така владна ініціатива мала б порадувати опального черкаського опозиціонера Миколу Булатецького. Оскільки не так давно він робив заяви, що заради того щоб Тулуб полишив область у спокої він готовий відмовитися від мандату. Якщо така владна ініціатива дійсно буде втілюватися в життя в Миколи Івановича з"явиться чергова нагода послужити Черкащині. Хоча такий розвиток подій краще підійде до сюжету передачі очевидне і неймовірне.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини