Столичні партійні бонзи "Слуги народу" і "ЄС" заявили про можливу підтримку Євпака

Столичні представники політичних партій "Слуга народу" та "Європейська солідарність" розглядають можливість підтримки у другому турі, місцевими організаціями партій в Черкасах, кандидата на посаду міського голови Віктора Євпака. 

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на ефір програми "Свобода слова" на ICTV.

Партія "Слуга народу" розглядає варіант підтримки у другому турі виборів міського голови Черкас кандидата від "Голосу" Віктора Євпака, який буде змагатись із чинним мером Анатолієм Бондаренком.

Про це повідомив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі "Свобода слова" на ICTV, пише «УП».

"Щодо Черкас хотів би додати таку позицію попередню. Ми, партія "Слуга народу", проводимо перемовини із місцевим осередком щодо підтримки можливої пана Євпака. Я думаю, що найближчим часом це визначиться", - заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. 

Нардепка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар також додала, що партія із радістю підтримає кандидата від "Голосу".

На виборах мера Черкас найбільше голосів здобуває діючий мер Анатолій Бондаренко, він вийде у другий тур з представником "Голосу" Віктором Євпаком. 

Нагадаємо, що до виборів Віктор Євпак вів тривалі та безуспішні переговори про висунення його кандидатом на посаду міського голови від партії "Слуга народу". 

Останні новини