Стартувала естафета «Тальнівщина. Віхи 90-річної історії».

Днями в районі стартувала естафета, приурочена 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області і 90-річчю заснування району.

Святкові заходи з нагоди цієї події відбулися в сільському будинку культури села Вишнопіль. Участь в них взяли керівники району, сільські голови та громадськість села й району.

Урочисте дійство відкрила Вишнопільський сільський голова Тетяна Гудзенко Присутніх привітали голова районної ради Володимир Глухенький та, від імені сільських голів, - Веселокутський сільський голова Петро Козаченко.

У вітальному слові голова районної державної адміністрації Микола Бардадим наголосив: «Районна естафета – це нагода поринути в історію, пройнятись гордістю за наш рідний край. Вона дасть можливість кожному усвідомити свій нерозривний зв'язок із рідною землею, відчути духовну спорідненість з її звичаями і традиціями, скласти данину шани й поваги нашим землякам, які творили історію краю».

Символи естафети – рушник та альбом «Тальнівщина. Віхи дев’яносторічної історії» передаватимуться згідно графіка від одного села іншому. Кожен з учасників естафети заповнить альбом ілюстрованою інформацією про життя свого села, а рушник вишиє орнаментом, характерним для своєї місцевості.

В програмі урочистотей зі сцени вітали та згадували імена тих, хто прославив село Вишнопіль, а значить і Тальнівщину. Було також пошановано ровесників утворення району. Все це супроводжувалося яскравими виступами учасників художньої самодіяльності.

Наступною після Вишнополя, естафету «Тальнівщина. Віхи 90-річної історії» прийматиме громада села Легедзиного. 

Останні новини