Користувацький вхід

Стало відомо прізвище депутата облради якого затримала СБУ

Служба безпеки України викрила на хабарництві депутата Черкаської обласної ради з фракції "Відродження" Володимира Кокодзея.

Депутата затримали після одержання 150 тисяч гривень неправомірної вигоди. За інформацією СБУ, це була друга частина хабара, загальна сума якого – 300 тисяч гривень, інформує посилаючись на власні джерела 18000.

“Оперативники спецслужби задокументували, що депутат вимагав триста тисяч гривень від представника приватного підприємства за приєднання виробничого приміщення до електромережі загального користування. Посадовець, який також керує однією з проектних організацій області, обіцяв комерсантам за триста тисяч гривень прискорити процес підключення до електромережі ПАТ «Черкасиобленерго» та укладання договорів на постачання електроенергії“, – йдеться в прес-релізі відомства.

Варто зазначити, що до жовтня 2017 року він був директором підприємства “Центр-Монтаж-Енерго”, що є підрядною організацією в “Черкасиобленерго”. Підприємство підписало з енергетиками 85 договорів на більш ніж 28 мільйонів гривень. 

Останні новини