Справу на винуватця загибелі неповнолітнього на будівництві передано до суду

27-річний напарник хлопця, що загинув в Умані на будівництві, хотів пожартувати над ним. Тепер йому загрожує до п’яти років позбавлення волі, справу передано до суду. 

Про це повідомляє пресслужба Уманської місцевої прокуратури.

16 серпня на будівництві в Умані знайшли тіло неповнолітнього. Підозру за вчинення злочину вручили напарнику потерпілого. Відомо, що того дня напарник потерпілого, 27-річний одесит, за допомогою електронного підіймача піднімав мішки з піском на шостий поверх будівлі, де їх приймав неповнолітній уманчанин.

Здійснивши черговий підйом мішків з піском, та чекаючи на їх розвантаження, одесит вирішив пожартувати із неповнолітнім напарником, що перебував нагорі, та натиснув кнопку драбини. Саме в цей момент потерпілий хотів дістати з корзини мішок з піском. Коли та рвонула вниз, хлопець не втримався на ногах і впав з висоти 6 поверху на бетонне покриття поверхні першого поверху. Уманчанин загинув на місці.

15 листопада затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно 27-річного хлопця за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство, вчинене через необережність).

Додамо, за вчинений з необачності злочин хлопцеві загрожує позбавлення волі терміном від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий термін.

Останні новини